Topluluk odaklı finans ve teknoloji bloğu.

HAKKIMIZDA

Fintelogy’de, Fintech sektörüne özgü hukuk, finans, teknoloji gibi farklı disiplinleri içeren konularda bilgi sahibi olan birçok kişi söz konusudur. Biz bu platforma katılım sağlayıp destek veren tüm Fintech sevdalılarını “Fintelog” olarak nitelendiriyoruz. Finteloglar sınırsız ve özgür bir şekilde bu platformda bilgilerini paylaşmaktadırlar. Finteloglar bilgiyi yaymakta birer öncüdürler ve bilgiyi paylaştıkça onları çeşitli ödüller beklemektedir. Bilgi paylaştıkça çoğalır, Fintelogy olarak bizim de amacımız bilginin sınırsız ve özgürce paylaşılması, paylaştıkça çoğalması ve çoğaldıkça da ödüllendirilmesidir.

Fintelogy yol bir yol haritasına sahiptir ve yol haritasının son aşamasında merkeziyetsiz bir DAO olarak var olabilmek bulunmaktadır. Uzun vadede DAO olarak var olma amacının benimsenmesinin sebebi, tüm kararların bilginin yayılmasında aracı olan Finteloglar tarafından demokratik ve özgür bir platform olan Fintelogy’de alınabilmesidir. Kimsenin bir diğerine karşı herhangi bir üstünlüğü olmayan bir platform olmayı amaçlayan Fintelogy, tam merkeziyetsizliğe doğru yol almaktadır.


Platforma katılıp içerik paylaşmak isteyenlere sadece basit bir soru soruyoruz: “Fintelogy size neden uygun bir platform ve bu platforma katkınız ne olacak?” Bu sorunun basitçe cevaplanması akabinde Fintech alanında sınırsız ve özgürce içerik paylaşımında bulunabilirsiniz. Fintelogy merkeziyetsizliği benimseyen bir platform olarak her ne kadar başta basit birtakım kimlik bilgileri talep edilse dahi, sonraki aşamada platforma üye olan fintelogların anonim olarak blog yazısı paylaşabilmesi mümkündür.


Fintelogy’de ayrıca blog yazıları dışında farklı seminer ve etkinliklere de yer verilmektedir. Amacımız fintech alanında meraklı ve bu konuda bilgisini geliştirmek isteyen tüm paydaşları bir araya getirmektir.

FINTELOGY

Hızlı Erişim

Sorular

Dil

© 2023 fintelogy.com - Bütün hakları saklıdır.